Narozeninová oslava pro děti


Docházejí vám veškeré nápady na zajímavou narozeniny párty pro menší osazenstvo? Chcete si vymyslet něco, co ještě nikdy v historii u vás nebylo? Jump park vám nabízí neskutečné zážitky a konkrétně nabízí i dětské oslavy, tak na co ještě někdo čeká? Zarezervujte si hned některý z volných termínů a přijeďte se pobavit. Děti se hlavně unaví. Budou se hýbat, budou se bavit a vaše dceruška nebo syn budou překvapení.

oslava

Naše narozeninová oslava pro děti bude stát za všechno. Přijeďte do Prahy na Zličín, což nekoncová stanice metra B nebo přijeďte na Jarov či do Brna, kde jsou naše centra. Je to pro veškeré věkové kategorie, kdy se zapojí v klidu i rodiče, kteří se budou bavit stejně, jako právě děti. Tahle ultimátní zábava je netradiční, vhodná pro kohokoliv, zábavná a nezapomenutelný zážitek. Všechny trampolíny jsou postavené tak, aby byly všude. Jsou na stěnách, na podlaze, takže všichni mohou skákat a vymýšlet třeba i nějaká salta a tak podobně.

narozeniny

Největší park

Věděli jste, že jsme největším parkem skákacím v celé střední http://www.msmt.cz/vzdelavani/stredni-vzdelavani Evropě? Opravdu, nikde jinde v téhle oblasti nic většího nenajdete a touž stojí za návštěvu, nemyslíte si? Trampolíny jsou rozprostřeny na ploše čtyři sta metrů čtverečných. Parkoviště je také v blízkosti celého areálu, takže jsme opravdu na vše mysleli. Také šatny a sprchy po námaze, takže se neobávejte, že byste museli odcházet zpocení domů. Mysleli jsme i na občerstvení, takže pokud bude na něco chuť nebo budete chtít si koupit i něco na osvěžení ve formě drinku, tak je zde taková možnost. Jsme moderní, proto je zde i online systém na veškeré rezervace. Klidně si zavolejte. Přemýšlíte, že do toho půjdete a vyzkoušíte si to? Není zde prostor na prodlevy. Jsme docela časově vytížení, takže pokud plánujete větší akci, doporučujeme udělat rezervaci opravdu hodně dopředu. Hned to bude vyřízené. 

Narozeninová oslava pro děti
4.3 (86.67%)3