Rady nad zlato

.

Těch způsobů, jak si usnadnit život je opravdu velké množství. Stačí jen někdy přijmout rady některých lidí a určitě ve výsledku uvidíte, jak se vám život najednou zase o něco usnadnil. Je důležité se toho jen nebát.


Někteří lidé neradi mění své zásady, chcete-li a nových věcí se bojí a nemají z nich radost, protože si vše rádi dělají po svém. Někdy jsou tu ale věci, které je lepší dělat jednoduše, než složitě. Opravdu. Záleží to ale na každém z nás a není nutné někoho nutit do něčeho, co sám vlastně vůbec nechce.
bílý otazník

Nemusí se jednat například o věci do práce či školy, ale pouze o maličkosti, jako je například otevření sklenice od okurek https://www.bezurocne-pujcky.cz/rady-nad-zlato pomocí gumičky. Rozhodně je to dobrý trik, který vám ušetří nejen čas, ale také námahu.


Už v dávné minulosti si lidé cenili dobré rády více, než peněz. V dnešní době už tomu tak ale moc není. Je to ale tím, že doba se prostě mění. My bychom s tím ale mohli něco udělat, protože vždy jde něco udělat. Kdo říká, že ne, pak kecá a měl by se nad tím zamyslet.
žárovka v myšlence

Položte si otázku. Umíte i vy poradit svým kamarádům nebo známým v případě nouze? Někdy totiž samotné rady dokáží některým lidem opravdu otevřít oči a nejen to. Na druhou stranu zase mohou být jen jakýmsi názorem. Pořád je to ale lepší, než nic.

.


Je důležité si uvědomit, že každá rada nemusí být špatná. Je ale pravda, že jsou mezi námi i lidé, kteří rozdávají rady, i když o ně nikdo vlastně ani nestojí. Člověk si ale při tom připadá chytře a hlavně důležitě. Závisí to tedy hlavně na člověku. Slušností je ale za každou (i když špatnou nebo nehodící se) radu poděkovat. Přeci jen, snaha se cení, no ne?


A jak jste na tom vy? Rádi dáváte druhým rady, nebo raději patříte mezi ty, kteří si rádi nějakou tu dobrou radu vyslechnou a pak zváží, zda je to opravdu tím ideálním řešením?


Každá rada prostě může být nad zlato.

Rady nad zlato
4 (80%)3
.